Není zeď, jako zeď / About the walls

Začněme hned zkraje něčím opravdu povedeným. Vyzdobit si aspoň kousek mé šedivé zdi touhle tapetou by nebylo vůbec špatný.

Let’s begin with something really well worked out. It’s my dream to decorate at least a little bit of my grey wall with this wall-paper…

 

Když sem si totiž onehdá vymyslela, že si pokoj vymaluju na šedivo a žluto, vůbec mi nedošlo, jaký nerozum to je. Zachraňuju to aspoň šalamounským osvětlením, ale betonovýho pocitu se stejně zbavit nemůžu… Tak si říkám, že by možná nakonec nebylo špatný jít opačnou cestou a pořídit si obr elektrický vedení přes celou zeď:)

Some time ago I didn’t realized painting the walls in my room grey and yellow is not really good idea… I’m trying to make it up at least by clever lighting, but concrete feeling is still there… So I’m telling mysefl to go the oposite way might not be too bad. To built king-sized power line:) 

 

Jeden by nevěřil, co všechno na zdi může vypadat dobře. Zvířena i květena je v nabídce zastoupena v hojném počtu, ej vybrala bych si…  Nějakou tu masařku nebo ptáčka jarabáčka posadit na větev do předsíně a člověku je hned veseleji.

One wouldn’t believe, what can look good on a wall. Fauna or flora is in large selection, I wouldn’t have problem to make choice… To put some bluebottle or cockyolly on the twig and you’re in better mood right away.

 

Tahle všechna krása se dá pořídit na www.wallwear.cz.

You can find all this beauty at www.wallwear.cz.
Reklamy

Vlastnosti: ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s


%d bloggers like this: