Degustace v La Bohème Café / About coffee II

Minulý týden jsem se sice pozdě, ale přece, dostavila na degustaci kávy dLa Bohème Café. Zmatené bloudění po Kunraticích se vyplatilo a já se mohla podívat, jak krásné jsou pytle s ještě zelenou kávou, přičichnout k té čerstvě upražené, okouknout stroj na přažení, stihnout ještě zahlédnout něco málo z laté art a pozorovat úplnou chemickou laboratoř při přípravě kávy v tzv. vacuum potech

Last week I was on coffee degustation in the La Bohème Café. Confused wandering around Kunratice was finnaly succesfull so I could have a look, how beautiful are the sucks with still green coffee-beans, sniff at the freshly roasted ones; peep at roast machine, watch the Late Art for a minute and „chemical laboratory“ during making coffee in so-called vacuum pots.

          

Ochutnávání, čichání, pozorování, poslouchání… Prostě večer plný smyslů:)                

Tasting, smeling, watching, listening… The evening of the percepts:)
  

 

Nakonec jsem ješte potkala autorku blogu Bistro Florentýna, zatoužila po její kuchařce, pozdravila mého oblíbného kavárníka pana Bílka a jeho kolegu, a pořidila si balíček kávy k obdarování a obdivovala krásná balení čajů Harmey & Sons, přičemž nejvíc mne nadchlo toto:

Finally I met the author of Bistro Florentyna blog and felt in love with her cookbook. Then I exchange few words with my favourite coffeeman Mr. Bilek and his colleaguand bought present – package of coffee:) I have found wonderfull Harney & Sons teas and its packaging there, this one is really wow:

Více (a mnohem lepších) fotek a povídání na stránkách Gurmetklubu, kterému vděčím za pozvání, a také na blogu samotného La Bohème Café. 

More (and better) photos and info at the Gurmetklub website, to which I am bound for invitation and also at the La Boheme Cafe blog.

 

Reklamy

Vlastnosti:

2 komentáře to “Degustace v La Bohème Café / About coffee II”

  1. jarda23 Says:

    diky za navstevu:) nekdy zas prijdte na kafe/caj…jo a mimochodem, moc hezky fotky (myslim celkove)!

  2. Calamito Says:

    No ja moc dekuju! Zajimavy je, ze jste tenhle blog objevil. Zatim se pomalu presouvam z evinka.blog.com, kde uz na to nemam trpelivost. Takze tady to jeste oficialne nebezi:) Jo a diky za pochvalu fotek, obcas holt musim fotit mobilem, ale prekvapive to neni zas az tak zly… Mejte se pekne! e.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: