Výlet za kávou / Great cafe close to Prague

Mám další tip na výlet kolem Prahy. Už víme, kam na kávu po dobrém obědě v Rozmarné. V Jílovém u Prahy jsme objevili nenápadnou kavárničku, která se jmenuje U zlatého korálku. Uvnitř se skrývá zajímavě řešený interiér s galerií v zadní části, příjemná atmosféra a milá obsluha. Navíc je tenhle podnik známý diky sve majitelce, která je několikanásobou mistryní republiky v soutěži baristů. Úplně vidim tu pěnu!!!:)  Ačkoliv tu ceny nejsou úplně lidové, o zákazníky tohle místo nouzi nemá. My si dali macchiato a cappucino, pak taky tvarohový a mandlový dort a speciálně ten byl famózní. Za 39 korun spousta zábavy. Škoda, že jsem ho zapomněla vyfotit:( Neodolali jsme a vzali celý průřez sortimentem jako pozornost návstěvě, kam jsme posléze zamířili.

We discovered another cafe, which is perfect after a lunch in Rozmarna restaurant.  This cafe named At the golden bead is situated in the centre of small town Jilove u Prahy. We enjoyed Interesting interior, gallery in the back, pleasant atmosphere and good service. On the top, this place is famous thanks to its owner, who is multiple winner of a prize The Best Czech Coffee maker. Even prices are quite high, this place has a lot of customers. We had macchiato and  cappucino, then cheese and almond cake, which was DELICIOUS! For 39 crown a lot of fun. Pity, I forgot to Take a photo:( We couldn’t resist so we took almost complete offer of their cakes for friends we were going to visit. 

Jo a včera jsem kousek od Náměstí Míru narazila na prodejnu korálků ROOYA, kde by se v nich dalo topit. Navíc spousta dalších serepetiček, ideální místo pro kutilky:)

And yesterday I found out we have close to Namesti Miru new shop called ROOYA, where is million of different types of beads. And a lot of other stuff for hand-made jewellery. 
Reklamy

Vlastnosti: , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s


%d bloggers like this: