Domácí umění na Fler.cz / Hand-made pearls

Tržiště nápadů a kreativity můžete prozkoumat na stránkách Fler! Bytové dekorace, šperky, oblečení, hračky, spousta technik i materiálů… Jsem si jistá, že i vy po chvíli objevíte (mezi vyšívanými beruškami a batikovanými tričky na tisíc způsobů) perličky od různých výtvarníků, nebo se možná sami nakonec přidáte a budete prodávat své výtvory. O čemž mi – doufám – dáte vědět!

Vlastně je to i tip pro ty, kteří touží po něčem konkrétním, ale zatím nenarazili na někoho, kdo by byl onen nápad schopen a ochoten zrealizovat… Že, Jiří:)

Vybírám mezi svými nejoblíbenějšími a nejvytouženějšími – Suiko, Manie-des-robes, Zoo a Jevedesign.


Creative market Fler is for those, who want so sell or buy art & crafts:) Decorations for home, jewellery, clothes, toys, different techniques and materials.. If you will be a bit patient, I am sure you will also find a lot of pearls from interesting artists (well, there is a lots of things like inwrought lady-bug or million variations of batik T-shirts…) Maybe you will find out you want so sell something by your own – I hope you will let me know then!
In fact this website is also for those who want something concrete, but having no contact on somebody who could make it… 
I am choosing between my favorite and most longed-for products: SuikoManie-des-robes, Zoo and Jevedesign 

Aby těch nákupů nebylo málo / At the end – shopping tip

FlamingoPark je jeden z mých zamilovaných designových obchůdků, který asi nejvýstižněji popisují sami tvůrci: „Snažíme se najít cestu přímo k řemeslníkům, umělcům, maloobchodníkům a tradičním trhovcům, s kterými pak dlouhodobě spolupracujeme, věci společně navrhujeme, upravujeme, vyrábíme. Žádná průmyslová výroba, žádní velcí dodavatelé. Hledáme ve všech koutech světa, dáváme si záležet na výběru a máme rádi kvalitu. Většina výrobků je omezeného množství a je dost pravděpodobné, že je nikde jinde nespatříte.“

Takže tak. Hezký slunečný květen!

FlamingoPark is my loved design shop, which is selling products from designers and craftmen who are making their own collections together. Original pieces and quality, have a look!
So that’s all, have a nice sunny May!
Reklamy

Vlastnosti: , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: