Svítící gorila / New t-shirt

Nedávno jsem koupila dárek, který měl velký úspěch, a tak se i s vámi podělím o svůj zdroj. On-line shop značky Urban Legend funuje pod grafickým studiem DRAWetc., takže originálně  jsou pojaté nejen samotné stránky plné animací, ale hlavně produkty – mezi kterými září (doslova) triko s gorilákem, které bych si tolik přála i v dámské kolekci!

Few days ago I bought present, which was very successful, so here is my source: online shop Urban Legend was created by graphic studio DRAWetc., so web page full of animations and their products are original and fun. The most shining (literally) thing is t-shirt with gorilla, which I would love to find in a girl collection someday!

Za další jsem si radši hned zkraje objednala pexeso, naposled jsem to od Baobabu věnovala za kulinářský počin Magdě, takže zase není co hrát:) 

And my next order is this pexeso, because I gave my favourite one from Baobab to Magda to thanks her for great food, so I have nothing to play with now:)

Reklamy

Vlastnosti: , ,

2 komentáře to “Svítící gorila / New t-shirt”

  1. Vladimir aka Aladar Says:

    Jsem rád že se vám pexeso líbilo. Teď dáváme do tisku další svítící tričko které jsme udělali spešl pro ČVUT, a snad se dostane i k nám do online shopu urbanlegend.cz tak snad do měsíce tam bude. Hezký den :)

  2. Calamito Says:

    No tak uvidime, jake bude:) Pexeso je super, jenom mi vadi nizka gramaz pouzityho papiru, ale krabicka je super;)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s


%d bloggers like this: